Senin Yolun

Senin Yolun, Ömer Ekinci

Senin Yolun

Senin Yolun

Kitap Künyesi

Yazar

Ömer Ekinci

Yayınevi

Nesil

Kitabın Türü

Kişisel Gelişim

Sayfa Sayısı

159

Senin Yolun Kitap İncelemesi

Senin Yolun kitabı, her girişimcinin okuması gereken hatta bazılarının yol boyunca elinden bırakmaması gereken bir girişimcilik kitabıdır. Ömer Ekinci, Senin Yolun kitabında kendi yolunu anlatmış, senin yolunu bulmana yardım etmek için çok güzel bir kitap yazmıştır. Kendisi için çizdiği yolu, hayallerini gerçekleştirmesini ve karşılaştığı zorluklarla nasıl mücadele ettiğini anlatmıştır.

Kitaba Dair

Senin Yolun kitabı içerisinde birbirinden değerli konulara yer verilmektedir. Bu konular arasında kişisel markalaşma, insan biriktirme sanatı, kırık camlar teorisi ve mavi okyanus stratejisi gibi birbirinden değerli başlıklar bulunuyor. Bizlere kendi yolunu nasıl şekillendirdiğini, her zaman sorunlarla karşılaştığını ve bunları nasıl çözdüğünü anlatan Ömer Ekinci, Senin Yolun kitabını öyle bir üslupla yazmış ki sanki birlikte kahve içiyoruz ve bizlere tavsiyelerde bulunuyor. Konuşmaları ve yaptıkları ile insanlara ilham kaynağı olan Ekinci yazdığı kitap ile 7’den 70’e herkesin hayal kurmasına ve insanların kurdukları hayaller için harekete geçmelerine vesile olmaktadır.

Böylesine zorlu hayat koşullarında kendi yolumuzu bulmalıyız. Kendi yolumuzu bulacağız diye limandan pusulasız ayrılırsak o limana geri dönemeyebiliriz veya başka bir limana varamayabiliriz fakat önemli olan bizim bu yoldaki yol göstericilerimizi iyi belirlememizdir. Bazılarımızın yol göstericisi aile, bazılarımızın ki ise arkadaşlıktır. Pusulanız ne olursa olsun sizleri bir noktadan diğer noktaya götürebilecek bir güvenceniz olduğunu hissetmek sizleri başarıya ulaştıracaktır.

Çizgi
Ömer Ekinci

Ömer Ekinci

1984 yılında Erzincan’da dünyaya gelen Ömer Ekinci, lise hayatını Bahçelievler Dede Korkut Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde öğrenimine devam etti.

İlginizi Çekebilecek Bazı Kitaplar

Metehan Anaç

Founder of Lectopus

Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği’nden mezun oldu. Anaçlar Tarım şirketi olarak Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de tarımın çeşitli alanlarında bulunmaktadır. Aynı zamanda “Lectopus: Kitap İnceleme Platformu” kurucusudur.

veya.

Çünkü.

Çünkü.

Bundan Böyle

Nedeniyle

veya.

Bu Yüzden.

Çünkü.

veya.

Çünkü.

Çünkü.

Bundan Böyle

Nedeniyle

veya.

Bu Yüzden.

Çünkü.

veya.

Çünkü.

Çünkü.

Bundan Böyle

veya.

Çünkü.

Çünkü.

Bundan Böyle

Nedeniyle

veya.

Bu Yüzden.

Çünkü.

Nedeniyle

veya.

Bu Yüzden.

Çünkü.